Наша студія розробляє дизайн приміщень будь-якої складності та стилю.Ми поєднуємо елементи взяті з різних стилів, щоб отримати щось нове, - неординарне… При цьому стараємось врахувати усі побажання замовника, його смаки, адже інтер’єр виконується саме для нього, - для замовника!
    Наш дизайн - не просто красиві картинки! Картинки - це результат тривалої, кропіткої праці над кресленнями, де все пропрацьовано до найдрібнішої деталі! Починаючи з конструктивних рішень: як правильно перепланувати приміщення(ссилка), зонально розділити простір, сховати балку, яка йде посеред стелі(ссилка) або монолітні колони по кутах кімнати(ссилка)! Стильового оформлення - якої форми мають бути гіпсо-картонні конструкції стелі, стін, стиль меблів, і закінчуючи підбором матеріалів, текстур та кольорів!

    Інколи люди маючи хороший смак, беруться самі проектувати інтер’єр свого помешкання, але не враховують, що окрім хорошого смаку, важливо знати відповідні норми, допуски, стандарти, щоб наприклад, правильно розмістити меблі, сантехніку, побутову техніку, розетки та освітлення, адже основне в інтер’єрі - це зручність в користуванні!

матеріали

     Потрібно знати технічні властивості матеріалів, щоб для тієї чи іншої ідеї використати оптимальний варіант, 
не тільки по якості, але й по ціні!
     Наприклад, люди думають що використавши балки з поліуретану вони зекономлять гроші, натомість, як не парадоксально, балка з натурального дерева, (вірніше її імітація, - п- подібний короб, - що дозволяє здешевити, та полегшити конструкцію (ссилка)) - обходиться дешевше! Окрім того, досить часто намагаються з якогось певного матеріалу виконати виріб, для якого цей матеріал просто-напросто непридатний за своїми фізико-технічними властивостями! Наприклад, плитка яка призначена для підлоги у ванній не підійде для коридору! Вже за кілька місяців зітреться верхній шар плитки, тому, що ступінь її стирання має найнижчі показники!
    Знання матеріалу та особливостей його використання, потрібне також для того щоб правильно порахувати його кількість!
особливості приміщення
    Потрібно враховувати особливості приміщення: висоту, ширину, його конфігурацію - (тобто форму кімнати: прямокутник, квадрат, г- подібна) і т.д. 
Буває що ви бачили якусь „ класну фішку ” в журналі, чи можливо у сусіда, і хочете щось подібне відтворити у себе, але не факт що ця деталь прикрасить ваш інтер’єр, більше того, вона може його спотворити!
   У приміщенні, в якому ви бачили цю „ фішку ” може бути вища стеля, і там ця деталь дивиться органічно; кімната може бути, або ширшою, або навпаки вужчою… - думаю далі можна не продовжувати…Призначення приміщення також відіграє важливу роль!

кольори та текстури 
     

    Підбір кольорів, та поєднання текстур, це взагалі окрема тема! Люди підбираючи кольори не враховують уже наявних складових приміщення, - кольору, та текстури - дверей, вікон, підлоги…
    Поєднують холодні та теплі кольори, в результаті в такому приміщенні відчувається певний дискомфорт. Так само при підборі кольорів важливо врахувати габарити приміщення, висоту, та ширину, - скільки в кімнату потрапляє денного світла…
     Мало кому відомо, що наприклад, холодні тони візуально розширяють простір - тобто малу кімнату можна розширити за рахунок правильно підібраних тонів! 
    Також за допомогою певної комбінації кольорів, можна добитись ефекту, щоб дальня стіна видовженого приміщення здавалась ближчою!!! Цікаво, правда!?
    Кольори також впливають на психіку людини, її самопочуття, наприклад надлишок фіолетового кольору сприяє депресії, тому кімнату в якій ви проводите багато часу, не варто фарбувати в цей тон, і якщо використовувати, то в помірній кількості! 
    А от жовто - гарячий навпаки, дуже позитивний, створює хороший настрій, та сприяє розумовому розвитку! Тому вартий уваги при оформленні дитячої.

освітлення

    Не менш важливим моментом є освітлення приміщень, адже за допомогою світла той чи інший інтер’єр можна подати по- різному, його можна поділити на зони. 
    Так само за допомогою світла приміщення можна зробити візуально вищим, просторішим, більшим, або меншим, затишнішим, і т.д.
   Окрім того, в наш час, коли все дорожчає з кожним днем, важливо продумати технічні деталі, адже немає потреби щоб в люстрі яка має 6-ть, чи навіть 8-м лампочок, світились всі лампочки одночасно, варто передбачити можливість вмикати половину ламп! 
    У прохідному приміщенні можна використати датчики на фотоелементах, щоб світло вмикалось тільки тоді коли це необхідно!

щоб втілити мрії у життя

   Не варто також забувати, що від того, наскільки кваліфіковані ваші майстри, залежить кінцевий результат - це може бути, як задоволення від створеного інтер’єру, так і викинуті на вітер кошти, потрачений час, і повне розчарування від того, що ви отримали натомість! Тому, до вибору майстрів потрібно підходити дуже ретельно!
    За той час, що працює наша студія, ми перевірили в роботі багатьох майстрів, і на даний момент працюємо тільки з кращими, яких можемо рекомендувати і вам! 
   Як висновок, завдання професійного дизайнера - це не просто створити комфортний та красивий інтер’єр, але й зекономити кошти, час, та нерви клієнта!
    Якщо ви згодні з цим, то прошу звертатись за послугами нашого дизайн-центру!

 

З повагою Костюков Віталій
дизайн-центр (number ONE)
+38 (067) 968-24-69
+38 (0342) 54-11-54
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов