Дизайн – центр “number ONE” працює на ринку дизайн-послуг з 1-го червня 2007-го року.
  Наш офіс знаходиться в Україні, у м. Івано-Франківськ, але це не заважає виконувати нашу роботу дистанційно, тримаючи зв’язок з нашими замовниками навіть за кордоном!
   За цей на перший погляд невеликий відрізок часу, нашою командою створено безліч інтер’єів: а це квартири, особняки, офіси, кафе, ресторани, перукарні. Більшість з них вже успішно втілені в життя і приносять прибуток своїм власникам, це наприклад бар готелю “Skilandhouse”, який розташований у центрі гірськолижного курорту Буковель, SPA – салон цього-ж готелю, готель-ресторан “Будьмо”, басейн-сауна “AКVA” У місті Снятин, офіс фірми “Євромодуль” та магазин також у місті Снятин, офіс фірми “Діамеб” - (3-й поверх) конференц-зал Івано-Франківського спирт-заводу, а також безліч приватних житлових об’єктів - особняків та квартир…
     Серед наших робіт також є проекти фасадів, рекламних вивісок, розробка фірмового стилю - (логотипи, візитки...). Одна з останніх робіт - фірмовий стиль будівельної компанії “ParamudBrothers” (Ірландія).
   Ми постійно вдосконалюємось, відвідуємо виставки та семінари у галузі дизайну та будівництва. Наші спеціалісти вникають у технічні властивості матеріалів, щоб знати як правильно їх застосовувати. Ми знаходимо нові матеріали для оздоблення інтер’єру та екстер’єру.
     Слідкуючи за модними тенденціями у сфері дизайну інтер’єру та ландшафту - стараємось йти в ногу з часом!

 З повагою Костюков Віталій
дизайн-центр (number ONE)
+38 (067) 968-24-69
+38 (0342) 54-11-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов